Zdjęcia muzyki zrobić się nie da, ale można uwiecznić emocje, jakie jej towarzyszą. I to staramy się robić, relacjonując wydarzenia muzyczne w Krakowie … ale nie tylko.

Załogę Agencji Fotograficznej – Muzyczny Kraków, stanowią fotoreporterzy serwisu, którzy poza tym, zajmują się zawodowo komercyjną fotografią.

Zdjęcia publikowane na przestrzeni ostatnich lat w serwisie Muzyczny Kraków:

Fotografujemy nie tylko muzykę, muzyków i artystów. Fotografujemy (prawie) wszystko …

Małgorzata Rzeszutek

FOTOGRAF

Fotoreporter serwisu Muzyczny Kraków. Na co dzień – zawodowy fotograf. “Fotografowanie muzyki” … to jej pasja. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuje zwykłego codziennego życia ale emocje, interakcje artysty i odbiorcy.

rzezeszutekfotografia.pl

Magdalena Woch

FOTOGRAF

Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga – największe pasje. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.

FACEBOOK

Andrzej Wodziński

FOTOREPORTER

Dziennikarz, redaktor naczelny serwisu Muzyczny Kraków. Fotoreporter. Z fotografowaniem związany od zawsze. Najchętniej robi zdjęcia muzyki, to znaczy artystów i odbiorców ich sztuki. Wegetarianin i cyklista.

andrzejfotografia.pl